• SOČ

          • Školské kolo 2020

          • Výsledky školského kola Stredoškolskej odbornej činnosti 25.2.-27.2.2020

            Do krajského kola SOČ postupujú : (bude 3.4.2020 v Dunajskej Strede na SOŠ rozvoja vidieka)

            Kategória 09 - Strojárstvo, hutníctvo, doprava 

            1. Gabriel Janák, Andrej Maruniak (IV.EB) – Počítač náprav (konzultant : Ing. Peter Papík, Ing. Miroslav Duda)
            2. Jakub Galán (IV.CE-C) – GO motocykla Babeta 207 (konzultant : Ing. Milan Eliáš)

            Kategória 11 – Informatika

            1. Šimon Benčík (III.EA) – www stránka Študuj dopravu (konzultant : Ing. Peter Papík)

            Kategória 12 – Elektrotechnika,hardware, mechatronika

             

            1.Michal Peško (IV.EB) – Parkovisko s počítaním voľných miest (konzultant : Ing. Kristína Juríková)

            2.Richard Bubán  (IV.EA) – 3D tlačiareň (konzultant : Ing. Roman Ilavský)

            Kategória 14 - Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie

            1. Ester Drdúlová (IV.EB) – Učebná pomôcka pre žiaka s postihnutím (kontzultant : Ing. Kristína Juríková)
            2. Lukáš Kyselica, Adrián Krajčír (IV.EA) – Multimediálne videá z elektrotechnických meraní (konzultant : Ing. Peter Papík)

            Kategória 15 - Ekonomika a riadenie 

             

            1. Karin Gubrická (IV.DT-T) – Právne formy podnikania (Ing. Andrea Kabátová)
            2. Marcela Balážová (IV.D) – Prevádzkovanie cestnej dopravy (Ing. Zdenka Pösingerová)

             

             

            Elektronickú prihlášku a nahratie práce v pdf súbore do prihlášky treba vykonať do 15.3.2020 !

            Práce treba odovzdať v 1 výtlačku do 16.3.2020 o 8.00 hod.

            Konzultanti zabezpečia dodržanie termínu odovzdania prác s vyplnenou prihláškou.

            Na stránke www.siov.sk - Súťaže - SOČ - elektronické prihlásenie do súťaže sa treba zaregistrovať, vyplniť prihlášku elektronicky a túto prihlášku vytlačiť a vložiť do výtlačku práce– termín bude upresnený.

            NOMINÁCIE DO ĎALŠÍCH SÚŤAŽÍ :

             

            Do súťaže ENERSOL postúpili : (bude 13.3.2020 na SOŠE v Trnave, práce do súťaže prihlási Ing. Magdolen)

            1. Pavol Repa (IV.CE-E) – Solárny automobil (konzultant : Ing. Ivan Magdolen)
            2. Jakub Špendla (IV.EB) – Využitie solárnej energie ( konzultant : Ing. Kristína Juríková)

            V súťaži Technická myšlienka roka na Žilinskej univerzite (apríl 2020) budú školu reprezentovať ( zabezpečí Ing. Ilavský) :

            Sebastián Sabo, Andrej Žák (IV.CE-E) – Križovatka riadená SIMATICom (konzultant : Ing. Roman Ilavský)

             

             

             

                                                                                                          Ing. Peter Papík

                                                                                                                         riaditeľ školy